לאה בם, פרופ'.

סיימה לאחרונה את תפקידה כמדענית הראשית של "התעשייה האווירית". בעשור האחרון משמשת חברה במועצה להשכלה גבוהה בראשות שר החינוך, לתפקיד זה נבחרה באופן אישי על ידי נשיא המדינה.

בנוסף, מכהנת כנציגת ישראל בועדת המדע של האיחוד האירופאי ולצד כל אלו, מכהנת כחברת מועצת העיר בת-ים בקדנציה האחרונה. לאה שואפת להפוך את העיר בת-ים לעיר מובילה בישראל ומעוניינת לתרום מניסיונה לתחום החינוך והפיתוח העירוני.

דודו אדרי, יזם.

פעיל סביבתי ויזם. ספורטאי מוביל בענף הספורט הימי בישראל ומחזיק במספר הרב ביותר של הישגים בהיסטורית העיר בת-ים.

הקים את עמותת "גלים של תקווה", הפועלת למען נוער חרדי שנשר ממסגרות הלימוד המקובלות ובמקביל לטובת ילדים ונוער בעלי מגבלות ונכויות. מוביל את מאבקי הגולשים בעיר יחד עם חברים נוספים, במטרה לשמור על חופי הים בעיר ופיתוחם, בכך מחנך את הדור הצעיר למצוינות, ערכים ואהבת הסביבה.

רחל גדרון, עו"ד.

חברה בלשכת עורכי הדין ועורכת דין פעילה משנת 2002 ,עוסקת בתחום דיני משפחה ובגישור.

בעבר כיהנה כיו"ר ועדת ערער לארנונה ושימשה יועצת משפטית של הלשכה המשפטית של ויצ"ו במשך שש שנים. בנוסף, רחל היא אחת ממנהיגי הוועד שהוקם בשכונת רמת הנשיא  להתנגדות לתוכניות בגינה הציבורית. לצד אלו, רחל מתנדבת בהנהגת המרכז למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים בעיר,  ממקימי פרוייקט "חוגים לילדים עם צרכים מיוחדים" .

אריה זיידן, רס"ן במיל'

עלה ארצה בשנת 1999 במטרה להתגייס לצה"ל.

במהלך שירותו הצבאי, פיקד בחטיבת הצנחנים והשתחרר לפני כשנתיים  אחרי 15 שנות שירות מבצעי.

אריה, בעל תואר ראשון במדעי המדינה מאונ' חיפה ותואר שני במנהל עסקים מאונ' בן גוריון שבנגב, פועל בשנים  האחרונות לקידום אוכלוסיית העולים החדשים בישראל לצד עבודתו בשוק הפיננסי בחברת מיטב דש.

זיקי נעים

יועץ פיננסי. בת ימי בנשמה עם חיבור אדיר לעיר בה גדל, התחנך והקים משפחה, הוא מביא איתו ניסיון רב שנים בתחום הפיננסי כאשר אביו ז"ל היה נשיא לשכת יועצי המס בישראל.

הידע והנסיון המקצועי של זיקי יתרום רבות לאיזון תקציבי של בת-ים ע"י יישום התכנית הכלכלית לעיר – פיתוח התיירות, מיקסום שטחי התעשייה והמסחר, משיכת מוסדות הייטק ופיננסים והתייעלות ארגונית.

אלי יריב

אלי יריב

יו"ר סיעת בת-ים אחת.

מעל 20 שנות פעילות למען תושבי בת-ים בהתנדבות. יזם את הקמת הכיכרות בטיילת, האמפי תאטרון, הקמת תנועת קצ"ב, הקמת אצטדיון הספורט בעיר ויוזמות רבות נוספות. בין היתר הצליח לחסוך מליוני שקלים לתושבי העיר. בבחירות האחרונות זכה ל 49.6% מקולות הבוחרים.

בעל תואר במשפטים ותואר BA נוסף במנהל עסקים.

זכה באות יקיר תנועת אומ"ץ על פעילותו למען מנהל תקין.

לאלי יש תוכנית מפורטת שתקדם את בת-ים להיות עיר מובילה בישראל מתוך אמונה שתושב צריך להרגיש שהעיר זה הבית שלו. התוכנית של אלי יריב כוללת פתרונות לבעיות חניה, האצת פינוי בינוי ותמא 38, פיתוח השכונות הפנימיות, הגדלת ההשקעה בנקיון, מאבק חסר פשרות מול הממשלה להורדת נטל הארנונה ואיזון כלכלי של בת-ים באמצעות משיכת עסקים חזקים ומיצוב בת-ים כעיר תיירות. בנוסף לכך, התוכנית כוללת הקצאת 1500 יחידות דיור לצעירי בת-ים במחיר למשתכן, פיתוח ושמירה על חופי הים והסביבה והנגשת העיר לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.