"לעיר שלנו יש פוטנציאל מטורף!
המיקום על המפה, הים, החופים וכמובן התושבים.
בשביל להוביל את בת-ים להיות אחת הערים המתקדמות בארץ, אנחנו חייבים לממש את הפוטנציאל הזה.

אני רואה את בת ים כעיר שמושכת אליה תיירות מהארץ והעולם, עיר אטרקטיבית לצעירים ומשפחות. עיר עם חינוך מתקדם ומוסד אקדמאי מוביל, עיר עם עסקים חזקים והייטק מתפתח, עיר עם שירות איכותי לתושב ושכונות מושקעות." (מתוך דף הפייסבוק של אלי יריב)

  • הקמת מעלית להנגשת החופים – גם למבוגרים שמתקשים במדרגות וכמובן גם לנכים מגיע ליהנות מהים של בת ים.
  • שידרוג מלתחות כלל החופים – הרבה מתושבי בת ים נהנים משירותי החוף, צריך אחת לשנה לבצע שידרוג למלתחות ותחזוקת החוף כדי לדאוג שתושבים יקבלו את הטוב ביותר.
  • פתרון בעיית החול בחוף והגדלתו – בשנים האחרונות יש מגמה של צמצום החול של החופים בישראל, רוב העירייות בארץ בשיתוף פעולה עם הממשלה פועלת למניעת הנזק. החול של החופים אינו מגיע עם סחף המים והוא נעצר באזורי הדרום בישראל, על מנת לתקן את המצב יחד עם נציגי החופים נוביל לתיקון השוברים בחוף הים.
  • פעמיים בשנה תתבצע זריקת חול להגדלת החופים ע"י אוניות ייחודיות שפועלות בכל הארץ לתקן את הבעיה, אך לא משתפות פעולה בבת ים.
  • סבסוד מחירי שירותי החוף (כסאות ושימשיות) לטובת התושב – תושבי בת ים נהנים מהים והם צריכים לשלם פחות על השירות הזה, כרטיס התושב הבית ימי יעניק לתושבי מחיר מסובסד על בילוי בחופי העיר, כמו שעושים בערים אחרות, בעוד העירייה תסבסד את זה מול בעלי העסקים.
מעלית בחוף הים
מעלית בחוף הים